Helal Gıda Baş Denetçi

       HELAL GIDA TEMEL EĞİTİMİ ;

ADNBELGELENDİRME(HALALFOODCOUNCIL OF TURKEY)- sınırlı sayıda HELAL GIDA temel eğitimi açılacaktır.İlgilenen arkadaşların lütfen formu doldurmaları gerekmektedir.Katılım için : ilahiyatçı,gıda mühendisi,kimya mühendisi,ziraat mühendisi, veteriner, endüstri mühendisi,gıda teknikeri titrine sahip olanlar.tercih edilirler. 

  HELAL BELGESİ İPTAL OLAN FİRMALAR:

Henüz onaylanmadı: mamak gıda                                 BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ VERİLECEKLER

HELAL: ALLAHA KARŞI SORUMLULUKTUR 

ALLAHIN KOYDUĞU KANUNDUR

HELAL :FITRATTIR.

HELAL :SAĞLIKTIR.

HELAL: ALLAHIN EN GÜZEL ŞEKİLDE YARATTIĞI

VE MECCANEN BİZE HEDİYE ETTİĞİ MÜCEVHERLERDEN DEĞERLİ VÜCUDUMUZA

 SAHİP ÇIKMAKTIR. 

HELAL İLE İLGİSİ OLMAYAN LAR ,HİÇBİR AKREDİTASYONU OLMAYANLAR
 

 

  ULUSAL VE ULUSLARASI SİSTEM,ÜRÜN BELGELENDİRME-AKREDİTE HELAL,VEGAN ve KOSHER SERTİFİKASYON DENETİM,GÖZETİM EĞİTİM HİZMETLERİ. HİJYEN EKİPMANLARI


 
 FSSC 22000,BRC,IFS,GOST,CE,HALAL,KOSHER,VEGAN,ESMA,SASO,MARKA,ISO(9001,270001,17001,18001,14001,22000,13001,) CE,TSE,HYB,TS EN 13485
 
 
 AKREDİTE VEGAN BELGELENDİRME Global Lider
 BeVeg, dünyanın önde gelen vegan sertifikasyon şirketidir. BeVeg vegan standardı, vegan güvencesi için bir ölçüt olup, size yeni pazarlara erişmek ve vegan tüketici beklentilerini karşılayan yeni işler kurmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni verir.BeVeg, ISO tarafından akredite edilmiştir ve vegan standardı için dünya akreditasyon topluluğu tarafından tanınmaktadır. ISO, uluslararası standartları geliştiren ve yayınlayan Uluslararası Standardizasyon Örgütüdür. BeVeg, yayınlanmış bir vegan standardı olarak ISO 17065 kapsamında akredite edilmiştir.
 
 
 Dünyanın önde gelen vegan doğrulama ve sertifikasyon firması olarak, malların kalitesi ve miktarının uluslararası kabul görmüş vegan standartlarına uygun olmasını sağlıyoruz. Araştırır, inceler, doğrular ve analiz ederiz. Bu, bileşen araştırması, tedarik zinciri araştırması, gözetim örneklemesi, yerinde denetimler, laboratuvar testleri ve dünyanın herhangi bir yerindeki BeVeg vegan uygunluk değerlendirme programına uygunluğu sağlamak için bulgular tarafından dikte edilen takip yoluyla yapılır.
 
 Tüketiciyi korumak. Bu, vegan sertifikasyonunda lider olan BeVeg International'ın (BeVeg) birincil hedefidir. BeVeg vegan sertifikası ticari markası, kalite ve bütünlüğün bağımsız olarak doğrulanması anlamına gelir ve vegan işaretini taşıyan ürün ve hizmetler, en katı vegan standartlarını karşılamak için eşsiz güvenilirliği temsil eder.
 
 Dünyanın Önde Gelen Vegan Sertifikasyon Firması
 Altı Kıtada Binlerce
 ISO / IEC 17065: 2012 (ISO 17065) tarafından tanınan küresel akreditasyona sahip dünyadaki ilk vegan sertifika standardı . ISO 17065, ürünleri, süreçleri ve hizmetleri onaylayan kuruluşlar için uluslararası kalite standardıdır. Bugüne kadar, başka hiçbir vegan sertifika kuruluşu, uluslararası standartlara göre aynı vegan kalite güvencesi ve akreditasyon düzeyine henüz ulaşamamıştır.
 
 ISO / IEC 17067: 2013, ürün sertifikasyonunun temellerini açıklar ve ürünler, süreçler ve hizmetler için sertifika programlarını anlamak, geliştirmek, işletmek veya sürdürmek için yönergeler sağlar. Bir uygunluk değerlendirme programı olarak ürün sertifikasyonu ile ilgilenen herkes tarafından kullanılması amaçlanmıştır.
 
 BeVeg Vegan Certified logosu, küresel BeVeg vegan ticari marka programı, resmi olarak tercih edilen vegan ticari markadır. BeVeg vegan ticari marka sembolleri, dünyada vegan sembollerini yayınlayan tek hukuk firması, vegan standardı tasarlayan tek hukuk firması ve dünya akreditasyon topluluğu tarafından kabul edilen ve tanımlandığı gibi sektörün en iyi uygulamalarına uygun olarak tanınan ilk ve tek akredite vegan standardıdır. ISO tarafından.
 
 Altın Standart Vegan Sembolü

 BeVeg Vegan Logosu ve BevVeg Vegan sembolü, Be Vegan Standartlarımıza uygun standı onayladığımız vegan ürünler ve hizmetler için tescilli ticari markalardır. Artık bitki bazlı tüketicinin, vegan sertifikalı "güvenli" bir ürün bulmak için mağazada küçük yazıları okumak veya bir uygulama aramak için zaman harcaması gerekmiyor. Tüketici, içeceklerinin veya ürünlerinin vegan dostu olduğunu bilmek için bir BeVeg vegan etiketi talep ediyor.BeVeg, tüketiciye taleplerini veriyor. Orijinallik, şeffaflık, bilgi ve yanıtlar. Tüketiciler araştırmayı kolaylaştıran şeyi satın alıyor. Araştırma yapıyoruz ve avukat durum tespiti yapıyoruz. BeVeg tüm vegan ürünlerini onaylasa da, vegan içeceklerin sertifikalandırılmasında uzmanlaşmış TEK şirketiz.
 
 
 BeVeg vegan sembolü, Veg OLMAK isteyenler için vegan iddiaları için dürüst etiket ve iyi temizlik onay mührü olarak adlandırıldı. İster bir BevVeg isterse sadece Veg olun, BeVeg sizin için bir markaVegan Doğrulaması -
 
 BeVeg Hukuk Bürosu: vegan ürünlerini avukatlık çalışmaları, ürün araştırmaları ve durum tespiti temelinde vegan standardımıza uygun olarak sertifikalandırıyoruz. BeVeg, tüketicilerin BeVeg vegan v logosuna güvenebilmeleri için en yüksek ve en katı vegan standartlarının karşılanmasını sağlamak için avukatlar tarafından yönetilir. Vegan sertifika etiketimiz verilen ürünler, detaylı bir başvuru sürecinden geçmektedir. Şirketin kurucu avukatı ömür boyu sürecek bir vegan. Vegan sertifikası, daha katı vegan standartlarını karşılayarak kendilerini diğer şirketlerden ayırmak için üçüncü taraf denetimlerine ve bağımsız sertifikalara değer veren ve BeVeg vegan etiketinin kattığı değeri anlayan şirketler tarafından aranır.
 
 Vegan Standardı
 Hayvansız / zulümsüz yol
 BeVeg logosu, Vegan Standartlarımızla uyumlu ürünler için tescilli bir ticari marka, bir sertifika işaretidir. Logo tüketiciye güven veriyor. Artık Vegan tüketicileri, bitki bazlı, vegan "güvenli" bir ürün veya içecek bulmak için mağazada küçük yazıları okumak veya bir uygulama aramak için zaman kaybetmek zorunda değiller.
 
 AKREDİTE KOŞER BELGELENDİRME
 AKREDİTE ENAS / ESMA HELAL BELGESİ شهادة مطابقة
 
 FİRMAMIZDAN YETKİLENDİRİLEN TEMSİLCİLİK VERİLEN KURULUŞLAR.
 HALAL-HFCTR - HALALFOODCOUNCIL-TR
 HİNDİSTAN :Manısh bahatt
 
 FİLİPİNLER:Manila
 ENDONEZYA:JOGJA:BOGOR:JAKARTA

 GHANA : AlphaSamuelson Enterprıse Samuel Korblah Wede- NEWTOWN ACCRA-GHANA
 HELAL BELGELENDİRME -ESMA BELGELENDİRME-KOŞER BELGELENDİRME-SİSTEM BELGELENDİRME-ÜRÜN BELGELENDİRME -CE-Marka Tescili-Patent-Faydalı model-Üretim İzin (Onay-Kayıt) Belgeleri,
 
 Toplu Yemek Üretiminde Faaliyet Gösteren Hijyen Ve Sanitasyona Önem Veren Güvenli Yemek Firmalarından Personel Yemeklerinizi,Güvenli Temiz Ve Uygun Fiyatla Temin Ederek ,Gıda Mühendislerimizle Sizin Adınıza Denetim Yapıyor Takip Ediyoruz.Mes uliyet Bizim,Rutin Denetimler Bize Aittir.
 
 Adnan Güder-Gıda mühendisi

 
    Belgelendirme Hizmetlerimiz...

SİSTEM BELGELERİ

ÜRÜN BELGELERİ

GIDA BELGELERİ

HİZMET BELGELERİ

EĞİTİMLER

ISO 9001 2015   
ISO 14001
ISO 18001
SA 8000
AS EN 9100
ISO 27001
ISO 16949

ISO 22301

CE
GOST R
GS
UL
GLOBAL GAP
EUREP GAP
ORGANİK GIDA

ISO 22000 2018
HACCP
IFS
BRC

HELAL

KOŞER

VEGAN

MARKA TESCİLİ
PATENT
FAYDALI MODEL
GARANTİ BELGESİ
HYB

TSE

TSEK

ISO 9001 2015   
ISO 14001
ISO 18001
ISO 22000 2018
HELAL GIDA
İÇ TETKİK
BAŞ DENETÇİ

ISO 27001